Najnowsze aktualności

Mikroporady dla przedsiębiorców


 

aktualnosci

Profilaktyka a Ty – „PaT” w Przywidzu

Zacznijmy od historii dotyczącej naszego uczestnictwa w projekcie PaT , a zaczęło się w 2011…

Z inicjatywy Wójta Gminy Przywidz Marka Zimakowskiego w październiku 2011 roku po raz pierwszy młodzież z Przywidza pojawiła się na castingu do „Sekretu” do pierwszej grupy PaT na Pomorzu, która powstawała w Tczewie.

Byliśmy pierwszą gminą na pomorzu, której młodzież wzięła udział w pierwszych warsztatach PaT w naszym województwie. Następnie w maju 2012 roku do Przywidza zawitała grupa PaT z Kolbud z liderem PaT Agatą Armatowską.  Kolbudzka grupa  wystąpiła w Przywidzu ze spektaklem „Sekret” w programie PaT/M dla młodzieży oraz PaT/R dla rodziców. Działania PaT koordynowały PaTowiczki z przywidzkiego gimnazjum razem z dyrektorem szkoły.

Link: http://pat.policja.gov.pl/pat/wydarzenia/1642,Gmina-Przywidz-goscila-pro...

Warto również wrócić do relacji i zdjęć z 2011r., kiedy to po raz pierwszy młodzież przywidzka brała udział w castingu do spektaklu „Sekret” a następnie w premierze, która odbyła się 24 października 2011 r. w Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie. Relacja jednej z uczestniczek PaT poniżej w załączniku.

W tym roku zaprosiliśmy PaT z Pelplina z jego liderem Mikołajem Gajdą.

Casting do przywidzkiej obsady spektaklu edukacyjno – profilaktycznego „Sekret” odbędzie się 29 listopada 2014 roku o godz. 17.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Przywidzu (ul. Gdańska 15).
To właśnie obsada tego spektaklu rozpocznie działanie przywidzkiej grupy PaT.

Więcej : http://pat.policja.gov.pl/pat/wydarzenia/2540,Uwaga-Przywidz.html

 

Opracowanie:
Aleksandra Ciecholewska