Najnowsze aktualności

Mikroporady dla przedsiębiorców


 

aktualnosci

Pomoc dla firm #Koronawirus

Przedsiębiorcy !

Samorząd Województwa Pomorskiego uruchomił stronę internetową dla przedsiębiorców i firm z regionu województwa pomorskiego, które zostały dotknięte skutkami epidemii. Strona ma być narzędziem skupiającym informacje o wszystkich formach dostępnego obecnie wsparcia.


 

  • Na stronie dostępne są informacje na temat wsparcia dla firm oferowanego przez Wojewódzki Urząd Pracy w postaci dopłat do wynagrodzeń pracowniczych.
  • To również miejsce, gdzie można uzyskać informacje jak skorzystać ze wparcia oferowanego przez Pomorski Fundusz Pożyczkowy oraz Pomorski Regionalny Fundusz Poręczeń Kredytowych.
  • Poprzez stronę istnieje możliwość wyszukania dedykowanego wsparcia dla przedsiębiorstw w zależności od wielkości, a także uzyskania informacji na temat instrumentów prawnych w zakresie wsparcia firm czy kancelarii prawnych i podatkowych udzielających pomocy w zakresie wypełniania wniosków.

 

Strona jest dostępna pod adresem

https://pomocdlafirm.pomorskie.eu/aktualnosci


 

  • W odpowiedzi na potrzeby zgłaszane przez pomorskie przedsiębiorstwa Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego uruchomił również na Facebooku specjalną „Tablicę Ogłoszeń” Pomoc dla firm !Pomorskie. Tablica dedykowana jest przedsiębiorcom oferującym określone produkty np. z krótkim terminem przydatności oraz tym szukającym określonych produktów czy współpracy w zakresie uruchomienia konkretnej produkcji.


              https://www.facebook.com/groups/1116442035388176