Najnowsze aktualności

Mikroporady dla przedsiębiorców


 

aktualnosci

Wsparcie osób 50+ - spotkanie informacyjne w Pruszczu Gdańskim

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich przy Urzędzie Marszałkowskim Województwa Pomorskiego wraz z Lokalnym Punktem Informacyjnych w Pruszczu Gdańskim zapraszają osoby po 50 roku życia na spotkanie dotyczące m.in. możliwości otrzymania wsparcia ze środków unijnych oraz form aktywności dla osób dojrzałych.

Spotkanie odbędzie się 7 lutego 2013 r. w godzinach 10:00 – 13:00 w Urzędzie Miasta w Pruszczu Gdańskim przy ul. Grunwaldzkiej 20.

Uczestnicy spotkania dowiedzą się, w jaki sposób ubiegać się o środki na założenie działalności gospodarczej z funduszy europejskich oraz uzyskają informacje na temat dostępnych kursów i szkoleń współfinansowanych ze środków unijnych.

Dowiedzą się również, jakie programy dla osób 50+ są prowadzone m.in. przez Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku i Regionalny Ośrodek Europejskiego Funduszu Społecznego. Informacje o swojej działalności oraz ofercie kierowanej do osób dojrzałych przedstawią także: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Pruszczu Gdańskim oraz Gdański Uniwersytet III Wieku – Filia w Pruszczu Gdańskim.

Po spotkaniu istnieje możliwość indywidualnych konsultacji dla wszystkich zainteresowanych osób.

Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego do dnia 5 lutego 2013 r. na adres: pruszczgdanski@pomorskaizba.com.pl lub zgłoszenie się pod nr telefonu: 58 773 02 45 lub w siedzibie biura: ul. Mickiewicza 1, Pruszcz Gdański.

Szkolenie jest bezpłatne.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2007-2013